• Home |
  • Ümraniye Eşya Depolama Hizmeti

Teaching...

Ümraniye Eşya Depolama Hizmeti
  • Şubat 16, 2023

            Ümraniye Depolama; belirli bir yerden gelen ürünlerin veya yüklerin teslim alınmalı, istenilen süre kadar korunması ve belirtilen yere istenilen zamanda geri gönderilmesini içeren bir süreçtir. Son yıllarda özellikle ev veya ofis taşıyan kişiler, bir süreliğine eşyalarını koruyabilecekleri alan arayışına girmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için Ümraniye eşya depolama sektörü doğmuştur. Depolama hizmeti ev eşyası, ofis eşyası, özel eşyalar, arşiv depolama gibi her ürün ve eşya için verilmektedir.

 Depolamaya Dair Kaliteli Hizmet

            Depolama, eşyaların yıpranmaması ve teslim edildiği gibi korunması gereken ciddi bir hizmettir. Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve hatta antika eşyalarını depolama hizmet veren firmamız; teslim edilen tüm ürünleri Ümraniye eşya depolama  konusunda dikkat edilmesi gereken tüm noktaları önemseyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 İhtiyaca Göre Depo Kiralama İmkânı Sunuyoruz!

            Eşyalarını depolamak için bir alana ihtiyacı olanların, korunmasını istedikleri eşyaların boyutuna, kapladığı alana ve ne kadar süre korunmasının istendiğine göre; küçük, orta veya büyük ölçekli depo kiralamalarına olanak sağlamaktayız. Kira fiyatları ise deponun büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Evlerinde veya ofislerinde eşya fazlalığı olan ancak daha sonra değerlendirmek üzere saklanmak istenilen eşyalar, deponun kapasitesine göre belirlenen fiyatlar çerçevesinde süre sınırı olmaksızın depolarımızda güvenle korunmaktadır.

 Depolama Hizmetinden Faydalanmanın Avantajları

            Ümraniye eşya depolama  Eşyalarınızı güvenli ve profesyonel bir hizmet vermeyi hedeflemiş olan firmamıza teslim etmeniz durumunda, eşyalarınızı size teslim edene kadarki süreç boyunca oluşabilecek tüm hasarlardan firmamız sorumludur. Eşyaların depolanması, ürün hasarının en aza inmesini sağlayacaktır. Titizlikle paketlenen eşyalar depolanma süreci boyunca nem, yağmur, kar gibi olumsuz koşullardan uzak tutulacaktır ve bu sayede eşyaların veya depolanan ürünlerin yıpranması engellenmiş olunacaktır. Aynı zamanda özel havalandırma sistemi sayesinde, uzun süre saklanacak olan eşyaların havasızlıktan yıpranması ve kötü kokması gibi durumlar da söz konusu olmayacaktır.

 Özel Eşyalarınızı da koruyoruz!

            Ümraniye eşya depolama Kalitenin ön planda tutulduğu hizmetimiz, korunması gereken arşivlerin saklanmasına veya her türlü özel eşyanın depolanmasına imkânı tanımaktadır. Eşya depolama içerisinde en hassas davranılması gereken özel eşyalar, son teknolojiye uygun olarak dizayn edilmiş depolarımızda titizlikle saklanmaktadır. Eşyaları teslim alma, yerleştirme, kontrol etme ve geri gönderme sürecine uygun olarak sistematik bir biçimde çalışan firmamızın hizmetinden faydalanmak için, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment

Fields (*) Mark are Required
Call Now Button
×